Inwertery

fronius-2

Beztransformatorowe, trójfazowe falowniki sieciowe Fronius Symo, dostępne w szerokim zakresie mocy: od 3.0 do 20.0 kW, doskonale nadają się do instalacji fotowoltaicznych dowolnej wielkości. Dzięki rozwiązaniu SuperFlex Design, Fronius Symo sprawdza się w instalacjach na dachach o nieregularnym kształcie lub zorientowanych w różne strony świata.

DANE TECHNICZNE

Modele: 3.0-3-S, 3.7-3-S, 4.5-3-S, 3.0-3-M, 3.7-3-M, 4.5-3-M
Modele: 5.0-3-M, 6.0-3-M, 7.0-3-M, 8.2-3-M
Modele: 10.0-3-M, 12.5-3-M, 15.0-3-M, 17.5-3-M, 20.0-3-M
huawei

Prosty i łatwy w obsłudze inwerter o niwielkich gabarytach (waga 17 kg) umożliwiających jednoosobowy montaż. Przygotowany na akumulator, posiada zintegrowany interfejs magazynowania energii Plug&Play. Jest bezpieczny i niezawodny dzięki wbudowanemu ogranicznikiowi przepięć DC i AC.

DANE TECHNICZNE

tabhuawai
solaredge-1

Falownik trójfazowy SolarEdge charakteryzuje sie wysoką wwydajnością (98%). Należy do najmniejszych w swojej klasie. Jnstalacja jest możliwa zarówno na wolnym powietrzu jak i w budynkach.

DANE TECHNICZNE

tabsolaredge
sofar1
  • Trójfazowy

  • 4-calowy wyświetlacz LCD

  • Przełącznik DC

  •  Maksymalna wydajność do 98.3%

  • Wbudowane DC, zabezpieczenia nadprądowe, temperaturowe, przeciwko pracy wyspowej

  • Monitoring - RS485,Wifi/Ethernet/GPRS (opcjonalnie)

  • Wbudowany port DRM

DANE TECHNICZNE

tabsofar

Innowacyjność falowników Fox opiera się przede wszystkim na mocnej konstrukcji, opartej na unikalnym radiatorze i żeberkach chłodzących zintegrowanych z obudową. Tak przemyślana konstrukcja zapewnia optymalny kontakt z komponentami wytwarzającymi ciepło. Żeberka chłodzące w kształcie gwiazdy tworzą większą powierzchnię, co poprawia znacząco efekt chłodzenia. Dzięki pionierskiej konstrukcji falownika przekładającej się na większą powierzchnię odprowadzenia ciepła, otrzymujemy zwiększenie zdolności transferu ciepła nawet o 30% w porównaniu do wiodących produktów innych marek.

DANE TECHNICZNE