O Nas

Kim Jesteśmy

Instalujemy systemy fotowoltaiczne od ponad 10 lat. Wiedza, którą zdobyliśmy w tym czasie, w połączeniu z silnymi relacjami, które zbudowaliśmy z producentami technologii słonecznej, dostawcami i naszymi partnerami, powoduje, że nasza firma rozwija się szybko i stale dzięki coraz większej liczbie zadowolonych klientów.

Oferujemy wysokiej jakości usługi i dokładamy wszelkich starań, aby energia słoneczna działała dla Ciebie – od niezobowiązującego badania terenu, przez projekt, po instalację i nie tylko; dbamy o wszystko. Staramy się zidentyfikować najlepszy projekt systemu dla Twojej nieruchomości, który zapewnia wysoką wydajność i długoterminowe oszczędności. Daj nam szansę, a przeprowadzimy Cię przez cały proces.

echo-1966360_1280

Nasza wizja

Jesteśmy pasjonatami innowacji, jakości i obsługi klienta. Razem z naszymi klientami i partnerami chcemy dokonać zauważalnej zmiany w dostarczaniu światu czystej i odnawialnej energii. Jesteśmy przekonani, że energia odnawialna i efektywność energetyczna mają do odegrania ogromną rolę w pomaganiu światu w zmniejszaniu jego zależności od paliw kopalnych i ich wpływu na środowisko.

Wierzymy, że dzięki naszej działalności możemy dokonać pozytywnych zmian. Odnawialne źródła energii to przyszłość energetyki oraz czyste środowisko dla nas i przyszłych pokoleń. Proponowane przez nas rozwiązania to inwestycja, która przyniesie spore oszczędności na lata oraz zapewni niezależność energetyczną.

Jesteśmy ekspertami w naszej branży

10 lat doświadczenia

Zapewniamy najwyższą jakość

Renomowane firmy

Gwarantujemy niezawodność

Pełna gwarancja oraz serwis

mapa_obszar_ith_polska

Gdzie działamy

Obszar naszego działania obejmuje niemalże całą powierzchnię Polski. Posiadamy dwie filie z podziałem na wschód (Kielce) i zachód (Nysa). Wyspecjalizowane ekipy zawsze dojeżdżają na czas i są gwarantem doskonale wykonanych instalacji na lata. Nasze pojazdy są wyposażone w mobilne warsztaty, co zapewnia nam obsługę techniczną na miejscu u klienta.

Do wykonywania naszych instalacji używamy wyłącznie markowych podzespołów najwyższej klasy, nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie, wiedzę oraz narzędzia.