Pompy ciepła

pomp

Nowe pompy ciepła Yutaki S to wydajność wyższa o 15 % w stosunku do poprzednich modeli. Przekłada się to na najwyższy współczynnik wydajności COP — w porównaniu z urządzeniami innych
producentów. Są dostępne w szerokim zakresie mocy, od 4,30 kW do 24 kW. Dostępny jest również model o mocy 6,00 kW — wyjątkowy w swojej klasie na rynku. Mogą pracować w trybach: komfortowym, energooszczędnym, szybkiego podgrzania wody oraz wakacyjnym. Dzięki temu każdy użytkownik może dobrać ich wydajność do własnych upodobań i przyzwyczajeń domowników.

DANE TECHNICZNE

hitatab
zubadan_oferta

Ecodan to przyszłosc ogrzewania. Wprowadzajac pompy ciepła powietrze-woda Ecodan, Mitsubishi Electric reaguje na zapotrzebowanie rynku na alternatywne techniki ogrzewania oparte na zasobach
odnawialnych.

Opatentowana technika Zubadan Inverter stanowi obecnie optymalne rozwiazanie w dziedzinie pomp ciepła powietrzewoda. Obieg czynnika chłodniczego Zubadan z dochładzaczem HIC i sprezarka z układem wtrysku Flash umozliwia stabilizacje natezenia przepływu czynnika chłodniczego nawet przy niskich temperaturach zewnetrznych.

Wysokie temperatury zasilania rzedu 60 °C sprawiaja, ze pompy ciepła powietrze-woda Ecodan z urzadzeniem Zubadan Inverter uzyskuja rewelacyjne wskazniki efektywnosci takze w połaczeniu z typowymi grzejnikami. W zwiazku z tym Zubadan jest najlepszym wyborem w przypadku modernizacji. Bez wzgledu na to, jakie warunki stawia budynek, urzadzenia Zubadan Inverter beda działały z najwyższż mocż w całym zakresie roboczym.

DANE TECHNICZNE